שימו לב פריטים רבים וחדשים במלאי כגון כבלי הנדברקס וחלקי מתלה קידמי ואחורי .      היגיעו למלאי סוגים שונים של בולמי זעזועים לרכבי אספנות מתוצרת מונרו !, מלאי מוגבל.      כאשר אתם בודקים פריט מסויים, חשוב מאוד להקליק על הלשונית "מידע נוסף" שם תמצאו פרטים רבים וחשובים על הפריט.      ברוכים הבאים לאתר החלפים לרכבי אספנות הישראלי RESTORATION AUTOMOTOR PARTS האתר נמצא בבניה מתמדת ובכל שבוע מתווספים עשרות פריטים חדשים, אם לא מצאת את מבוקשך שלח לנו הודעה לשרות לקוחות ונחזור אליך בהקדם האפשרי או צור קשר טלפוני בשעות הפעילות (ראה מספר טלפון למטה).     
 
   סל הקניות     ההזמנות שלי     אודותינו     תקנון     שרות לקוחות     שאלות נפוצות     מומלצים 
הרשמה החשבון שלי
 אופנועים וקטנועים  מנים תוספים וכימיקלים  שעות פעילות  רכב רוסי  רכב מתוצרת ספרד
  רכב מתוצרת אנגליה   לקים לפי מידות/מספרים   רכב מתוצרת גרמניה   מועדון הלקוחות   רכב מתוצרת אמריקה
  רכב מתוצרת איטליה   רכב מתוצרת צרפת   רכב מתוצרת שבדיה   רכב מתוצרת ישראל   רכב מתוצרת יפן
  הבדיחות של עמי   רדיו/רמקולים/סטראו   מיזוג אויר
03-9306714 
לקופה 
 
הצטרפות לרשימת דיוור
קבל הודעה על כל פריט חדש עבור רכבך.
שם מלא
אימייל
בחר תחומי עניין
הסר    הוסף   
שלח/י
חיפוש מוצר
מכירות לוהטות
חגורה לדינמו/משאבת מים
70 ₪
מידע נוסף
בוקסה למשולש תחתון וול
145 ₪
מידע נוסף
זרוע היגוי עם תפוח לצד
220 ₪
מידע נוסף
קויל - סליל הצתה
240 ₪
מידע נוסף
בול ג'וינט עליון.
250 ₪
מידע נוסף
מותחן חגורת טיימינג.
420 ₪
מידע נוסף
הצתה אלקטרונית 1183
750 ₪
מידע נוסף
בית מניפה ציפוי כרום נ
900 ₪
מידע נוסף
תקנון

התקנון


הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון , כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים .


1. חברת RAMP.CO.ILעושה כמיטב יכולתה לוודא שהמידע המוענק ללקוחות והמוצג באתר, יהיה המידע השלם והמדויק ביותר.


ואולם למרות המאמץ העצום המושקע באתר ובאלפי הפריטים אשר מופיעים בו עלולים להופיע בו בתום לב, אי דיוקים או שגיאות וחברת RAMP.CO.ILלא תשא באחריות כל שהיא הנובעת מהן או הקשורה בהן.


הגולש באתר מסכים במפורש כי הגלישה, הרכישה או ההסתמכות על המידע הכלול בו הנם על אחריותו בלבד.


 


2. התמונות המוצגות באתר הן להמחשה בלבד , ואינן מחייבות את החנות.


 


3. גלישה באתר ו/או רכישת פריט ו/או רכישת שירותים המוצעים למכירה באתר, מהווה את הסכמתך המלאה לכל תנאי התקנון.


ולכן באם אינך מסכים לתנאי מתנאי התקנון הנך מתבקש בזאת שלא לעשות כל שימוש באתר.


 


4. בכל מקרה מובהר מעבר לכל ספק שחברת RAMP.CO.IL  אינה ולא תהיה אחראית לכל הפסד, נזק ישיר, נזק עקיף או כל הוצאה אחרת שקרו או עלולים לקרות בשל בגין או בקשר עם השימוש באתר זה, לרבות עקב תקלות או הפסקת פעילות באתר.


 


5. החנות משמשת כקניון אלקטרוני לרכישת חלפים לרכבי אספנות על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל  . רשאים לרכוש באתר בני 18 ומעלה ,בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט בישראל ובעלי כתובת מגורים בישראל , אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל. 6. תנאי מוקדם לתוקף רכישתו של הלקוח באתר הוא אישור חברת כרטיסי האשראי לעסקה ולגביה.7. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך באתר זה, התקנון מהווה חוזה התקשרות מחייב בינך לבין האתר , לכל דבר ועניין.


 


8.  הנהלת החנות שומרת לעצמה את הזכות לשנות מעת לעת את כללי הקניה בחנות והתקנון לפי שיקול דעתה הבלעדי .מובהר כי לא יעשה שינוי בנהלים תוך כדי ביצוע הליך המכירה.


 


9. ימים כפי שאלה מצוינים בתקנון ובדף המכירה כוללים רק ימי עסקים קרי, יום א-ה לא כולל שישי שבת , ערבי חג וימי חג.


 


10. אין החנות אחראית לתכנים המפורסמים באתרים אחרים להם קיימים קישורים באתר . יחד עם זאת החנות אינה מתחייבת כי הקישורית (LINK) לגבי כל קישורית תוביל את הגולש לאתר אינטרנט פעיל .


 


11. רישומי המחשב של החנות בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות .


 


12. מפעילי האתר יהיו רשאים להפסיק את חברותו של משתמש מסוים וזאת לפי שיקול דעתם הבלעדי.


13. מפעילי האתר יהיו רשאים מדי פעם בפעם לשלוח הודעות בדואר אלקטרוני המכילות מודעות פרסומיות, מסחריות וכדו'', המשתמש מסכים כי למפעילי האתר עומדת הזכות לשלוח לכתובת הדואר האלקטרוני אותה סיפק עם רישומו באתר הודעות ועדכונים, לרבות כאלו הכוללים מסרים פרסומיים ו/או מסחריים.


 


14. מבצעים: כל המבצעים הם עד גמר המלאי, וניתנים להפסקה חד צדדית על ידי מפעילי האתר בכל עת.המכירות - חלק כללי1. האתר יאפשר לך לרכוש מוצרים ו/או שירותים שונים באמצעות האתר , בדרך נוחה, קלה ומהירה, במחירים אטרקטיביים ממיטב היצרנים  בעולם .2. עבור כל מוצר או שירות המוצע למכירה מוצג " דף מכירה" , דף המכירה כולל את  שם המוצר או השירות המוצע למכירה, מחיר מחירון של המוצר או השירות המוצע למכירה כפי שנמסר לחנות מהספק , ואת מחיר המכירה ( להלן: דף המכירה) .3. פרטים מלאים לכל מוצר ניתן לראות ע"י הקשה על שורת המוצר בדף המכירה כפי שיופיע בחנות.שיטת המכירה בחנותרגילה במכירה רגילה מוצעים למכירה כמות מוגבלת של מוצרים במחיר קבוע מראש.הליך המכירה יתבצע בתנאים כדלקמן : 1. החנות מציגה רשימת מוצרים לרבות כל הפרטים אודות המוצר או השירות המוצע למכירה ואת המחיר כפי שנקבע מראש,  ובתוספת עלות המשלוח. המכירה הינה עד גמר המלאי.2. במכירה רגילה על הקונה למסור את פרטי כרטיס האשראי שלו בחנות בעצמו. 3. השלמת הליך המכירה מותנה באישור ואימות העסקה באמצעות דואר אלקטרוני של הקונה תוך 24 שעות ממועד ביצוע ההזמנה וכן בכך שהמוצר המבוקש קיים במלאי החנות בעת השלמת הליך המכירה.


אופן ההשתתפות במכירות 1. לאחר השלמת הליך ההרשמה יבחר כל קונה שם משתמש וסיסמא , לאחר בחירת שם משתמש וסיסמא , יש להקליד פרטים בסיסיים כפי שיופיעו בדף ההרשמה כגון: שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מס'' טלפון , מספר כרטיס אשראי וכד''. 2. הקשת כל הפרטים מהווה תנאי מוקדם לביצוע המכירה , לאחר מילוי כל הפרטים הופך הקונה ל"מבצע פעולה" . לשם הבטחת ביצוע ההזמנה במהירות ,ביעילות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת כל הפרטים במדויק.3. מיד לאחר ביצוע ההזמנה תבצע החנות בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ועם אישור ההזמנה ע"י חברות כרטיסי האשראי, תינתן הודעה מתאימה ללקוח לפיה העסקה אושרה .4. לאחר אישור העסקה , המכירה תירשם במחשבי החנות וניתן יהיה לראות את פרטי העסקה בקישור "כרטיס לקוח" בחנות, תוך 24 שעות.5. חיוב מבצע הפעולה בגין עלות המוצר או השירות שהוזמן על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי , לאחר אישור העסקה ע"י חברות האשראי.6. הפרטים כפי שהוזנו בדף ההרשמה וכן רישום העסקה במחשבי החנות יהוו ראיה חלוטה לנכונות הפעולות.7. הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.8. במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י חברות האשראי יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה ולפיה יידרש מבצע הפעולה ליצור קשר טלפוני עם מוקד שרות הלקוחות של החנות לצורך הסדרת אישור העסקה עם חברות האשראי . במקרה כאמור , יחל מניין ספירת הימים באשר למועדי המשלוח ממועד אישור העסקה ע"י חברות כרטיסי האשראי . לא פעל מבצע הפעולה להסדרת אישור העסקה תוך 7 ימים ממועד קבלת ההודעה על אי אישור העסקה ע"י חברות האשראי , יראו החנות ו/או הספקים את העסקה כמבוטלת . 9.  לפרטים נוספים ובירורים , ניתן לפנות ישירות אל שרות לקוחות בטלפון ו/או באמצעות דואר אלקטרוני כפי שמופיעים בחנות.ביטול הצעות 1. בשל שיטת המכירה הנהוגה בחנות לא ניתן לבטל ו/או לשנות את ההצעה במהלך המכירה ולפני מועד סגירתה .2. ככלל הלקוח רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 ( להלן: החוק). 3. ניתן לבטל רכישת מוצר 14 יום מיום ביצוע העסקה, הביטול יעשה אך ורק בהודעה שתשלח בכתב בדואר רשום לכתובת החנות ו/או בפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ישירות אל החנות .


אין לראות בשליחת מייל ללא אישור קבלה או הודעה במערכת קולית - ביטול חד צדדי שנתקבל.4. במקרה של ביטול העסקה יחויב הלקוח בשיעור של 5% אך לא למעלה מ- 100 ש"ח , בהתאם להוראות החוק .


4.1 . במקרה של ביטול העסקה לאחר שנשלח המוצר אל הקונה, יזוכה הקונה אך ורק לאחר קבלת הסחורה במחסני החברה וזאת לאחר שעמד בתנאים המוזכרים בסעיף 5.


 


4.2 . ככלל זיכויים יועברו אך ורק לכרטיס האשראי בו בוצעה הקניה.


 


4.3 . הזיכוי יועבר לכרטיס האשראי של הקונה תוך 14 ימי עסקים מקבלת המוצר בחזרה במחסני החברה, או בתוך 14 יום מיום ביטול העסקה במקרה בו לא נשלח המוצר לקונה.


5. אם סופק המוצר לקונה , חלה חובת החזרת המוצר אל מחסני הספקים, על הלקוח לא יאוחר מ-30 יום לאחר ביטול העסקה . מוסכם כי הלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית הסגורה ושאינה פגומה , שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא, בלא שהותקן ברכב ו/או נעשה בו כל שימוש אחר.


חברת  RAMP.CO.ILלא תשא בעלויות המשלוח אליה חזרה, העלויות הנ"ל חלות על הלקוח. 6. מוסכם בין הצדדים כי הלקוח יחויב בתשלום מלא בגין דמי משלוח גם אם טרם קיבל את המוצר, וזאת במידה והמוצר נשוא העסקה נשלח זה מכבר . 7. לא ניתן להחזיר מוצרים אשר פורקו והורכבו , אלא לאחר שנציג החנות נתן את הסכמתו מראש בכתב .


 


7.1 . מוצר שהוחזר ואינו עומד בדרישות המפורטות בסעיפים 1- 7 לעייל לא יזכה את הקונה בהחזר כספי. 8. החנות תהא רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים: 8.1 נפלה טעות קולמוס , בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר .


8.2 אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין .


8.3 במקרה של כוח עליון , פעולת מלחמה , איבה ,טרור, מצב חרום ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין . 9. הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צוינה בדף ההרשמה. 10. אזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה מכירה , רשאים החנות ו/או הספק לבטל את המכירה ו/או להציע מוצר חלופי שווה ערך . הודעה על ביטול כאמור תיעשה בדואר אלקטרוני ו/או בטלפון . החנות ו/או הספק לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח ו/או לצד שלישי , לרבות נזק כספי בגין רכישת המוצר במחיר גבוה יותר אצל צד שלישי .


אספקת המוצרים 1. החנות תדאג לאספקת המוצר או השירות הנרכש באתר ,לכתובת כפי שהוקלדה בדף ההרשמה , תוך המועד הנקוב בדף המכירה של המוצר , אלא אם צוין מפורשות אחרת. 2. החנות תפעל כדי לספק את המוצר ו/או השירות בהתאם לתנאי האספקה. הנקובים בדף המכירה , וזאת בכפוף לתשלום מלא באמצעות כרטיס האשראי .3. החנות  לא תהיה אחראית לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים:3.1 כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצב חרום ונזקי טבע. 3.2 שביתה אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור אספקה ו/או הובלת המוצרים. 3.3 כל סיבה שאינה בשליטת החברה.4. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית החנות תהיה רשאית לספק את המוצרים ללקוחות במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם הלקוח .5. זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק ימי עסקים קרי, יום א-ה לא כולל שישי שבת , ערבי חג וימי חג. דמי אריזה ומשלוח 1. דמי האריזה ומשלוח ישולמו ע"י הלקוח במסגרת התשלום בגין המוצר.2. דמי האריזה ומשלוח ישולמו על כל פריט בנפרד על פי המצוין בדף המכירה, במידה והקונה רכש מספר פריטים בו זמנית, חברת RAMP.CO.ILתעשה מאמץ במידת האפשר ועל פי שיקולי החברה לאחד את המשלוח על מנת להפחית בדמי האריזה ומשלוח.


למען הסר ספק החברה אינה מחויבת להוריד מדמי האריזה ומשלוח המצוינים בדף המכירה של כל פריט.


 


3. במכירה בתשלומים רשאית החנות ו/או הספק לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון.שירות לקוחות1. כל שאלה או בירור לגבי המוצרים המוצגים באתר לרבות באשר למפרט הטכני של המוצר, מידע על תפעול המוצר , אחריות , משלוחים וכיו"ב ניתן לפנות אל שרות לקוחות  .2. נציגי החנות ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה הנוגעת לתהליך הרכישה, כניסה לאתר והשימוש בו על מנת להנעים את חווית הרכישה ולהפכה לפשוטה ומהירה.


 


3. ניתן להתקשר טלפונית אל נציגי החנות בשעות העבודה ימים א – ה;בשעות 8:00 ועד 16:00.


או בדואר אלקטרוני לכתובת שרות לקוחות.


 


אבטחת מידע ופרטיות בחנות


 


1. החנות נוקטת במיטב אמצעי הזהירות מקובלים על מנת לשמור , ככל האפשר על סודיות המידע ופרטיות לקוחותיה . העברת הנתונים באתר מתבצעת בצורה מוצפנת בפרוטוקול מאובטח SSL.


2. כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר אל חברת האשראי נעשית באופן מוצפן בפרוטוקול SSL . במקרים שאינם בשליטתה ואו הנובעים מכוח עליון , החנות/ חברת RAMP.CO.ILלא תשא באחראיות לכל נזק מכל סוג שהוא , עקיף או ישיר שייגרם ללקוח או למי מטעמו , אם מידע זה יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.


3. החנות מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד , ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה והעברת אינפורמציה ללקוח .


4. החנות מתחייבת שלא להעביר את פרטי הלקוחות לגורם שלישי (מלבד חברות האשראי) ללא אישורם.


 


אחריות


 


1. החנות/ חברת RAMP.CO.ILו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי , כתוצאה משימוש או רכישת מוצר ו/או שרות באמצעות האתר או כל פעולה אחרת המתבצעת על סמך מידע המצוי באתר , תהא עילת התביעה אשר תהא , לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא , שאז החנות שומרת לעצמה את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב או בדואר האלקטרוני למבצע הפעולה.


 


אחריות על מוצרים


 


1. מוצרים הקשורים לענף הרכב קיימים במגוון גדול של סוגים, כל סוג מוצר מתאפיין באחריות בעלת תוקף שונה ועד שישה חודשים מיום הקניה.


2. לכל מוצר בדף המכירה יפורט תוקף האחריות הנכון לאותו המוצר בלבד, באם לא נכתב תוקף כלשהו, הווה אומר שעל מוצר זה אין אחריות, לדוגמה פריטי חשמל ואלקטרוניקה לרכב.3. הלקוח יהיה אחראי באופן בלעדי לתחזוקתו ולשירות הנדרש למוצר אשר נרכש באמצעות האתר , אלא אם נכתב אחרת .4. החנות שומרת לעצמה את הזכות להחליף פריט פגום בפריט תקין זהה או לחילופין להשיב את כספו של הקונה, או בתאום עם הקונה להחליף בפריט אחר בעל ערך זהה.5. החנות לא תהא אחראית להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על הלקוח ועל חשבונו.


 


 


זכויות יוצרים וקניין רוחני


 


1. כל התוכן המילולי, אייקונים (ICONS) כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר , לרבות גרפיקה , עיצוב , הצגה מילולית , סימני מסחר , סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר, הנם בבעלותם הבלעדית של חברת RAMP.CO.ILובעלי החברה  . 2. אין להעתיק , לשכפל, להפיץ , לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר , אלא אם כן ניתנה הסכמה בכתב ומראש מטעם חברת  RAMP.CO.ILובעלי החברה  .


 


אמינות


 


1. חברת  RAMP.CO.ILמודעת לרגישות הכרוכה בהפעלתו של אתר מכירות באינטרנט , ועל כן מקפידה החנות לנהל את האתר בזהירות , מיומנות, ובאופן מבוקר. 2. קיים תיעוד מלא של כל מכירה המתבצעת באתר וכן של כל תקשורת הדואר האלקטרוני .


 


3. מקום השיפוט הבלעדי בכל עניין ומחלוקת בכל הנוגע לשירותים באתר, יהיה בית המשפט המוסמך בירושלים, אשר ידון בעניין בהתאם לדיני מדינת ישראל.

 

Copyright © Ramp - Restoration AutoMotor Parts.
קניה מאובטחת
בניית אתרים  |   חנות וירטואלית  |